Офіційний дистриб'ютор HIFI FILTER, Micronic Filter в Україні
hifi1filter@gmail.com    (057) 714-28-28   (099) 635-17-75   (098) 438-43-63   (093) 197-15-38

Parker Racor фільтри до палива та гідравліки

Блискучий талант підприємця та винахідника, невтомне прагнення інновацій – головні якості, завдяки яким Артуру Паркеру вдалося створити свою величезну бізнес-імперію. А починалося все далекого 1917 року з маленького підприємства з випуску гальмівних систем для вантажних автомобілів, які Паркер спроектував після повернення з фронту 1-ї Світової. Гальма тодішніх військових вантажівок були далекі від досконалості, і Паркер надихнувся їх удосконалити.

Паркера та його бізнес чекали важкі удари долі – втрата майна внаслідок аварії, Велика депресія, проте щоразу Артуру вдавалося врятувати справу його життя завдяки черговому революційному винаходу та новим контрактам. Асортимент інноваційної продукції розширювався, репутація компанії зростала… Під час Другої світової війни Паркер стабільно отримував військові замовлення уряду США, що ще більше зміцнило становище компанії на ринку. Смерть Артура Паркера на самому початку 1945 року не вибила сімю з колії - дружина негайно вклала 1 мільйон доларів, який належав сімї зі страхової виплати, у подальший розвиток бізнесу. Так, славна історія бренду здобула продовження.

У 1957 році Parker оформив злиття з компанією Hannifin – сімейним бізнесом із виробництва циліндрів та клапанів, і таким чином отримав собі повний цикл виготовлення гідравлічних силових установок.

Тепер, власне, про фільтри. У 1969 році у Каліфорнії утворилася компанія RACOR, яка розробляла технології фільтрації та виробляла фільтри для паливних, гідравлічних та пневмосистем.

racor

Продукція RACOR відмінно зарекомендувала себе серед колег-професіоналів і кінцевих користувачів, а фільтр Aquabloc став еталоном серед собі подібних водних сепараторів.

Parker Hannifin оформив злиття з RACOR на піку популярності останньої у 1985 році і відтоді PARKER RACOR надійно займає свою нішу серед найбільш респектабельних виробників фільтрів. Сьогодні, коли особливо потрібні екологічні рішення, Parker Racor по праву серед лідерів.

Пропонуємо фільтри Parker Racor у наступних сегментах:

 

 

В інтернет-магазині FILTER-UA ви зможете підібрати фільтр безпосередньо для ваших потреб, за вигідною ціною.