Офіційний дистриб'ютор HIFI FILTER, Micronic Filter в Україні
hifi1filter@gmail.com    (057) 714-28-28   (099) 635-17-75   (098) 438-43-63   (093) 197-15-38

Мастила TOTAL

МАСТИЛА та МАСТИЛЬНІ МАТЕРІАЛИ TOTAL ДЛЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ.

Компанія TOTAL розробила повний асортимент продуктів спеціально призначених для сільськогосподарських машин і техніки. Ми пропонуємо надійні, практичні та економічні рішення, які відповідають вимогам цього специфічного сектору. Чи є Ви постачальником техніки, чи займаєтеся сільським господарством, у нашому асортименті Ви знайдете мастильні матеріали, що забезпечують бездоганну роботу та довговічний термін служби вузлів та агрегатів сільськогосподарських машин. Наші продукти відповідають усім, навіть найжорсткішим вимогам виробників техніки.

Мастильні матеріали TOTAL засновані на останніх технологічних розробках, щоб допомогти вам збільшити ефективність та прибутковість бізнесу, а також йти в ногу з вимогами сільськогосподарського сектора. Наш асортимент продуктів включає мастильні матеріали для використання в двигунах, трансмісії та гідравлічних системах, а також багатофункціональні мастильні матеріали.

МАСТИЛА ДЛЯ ПОЗАДОРОЖНІЙ І БУДІВЕЛЬНОЇ ТЕХНІКИ.

Як спеціалісту в галузі землерийно-транспортних робіт, Вам необхідні мастильні матеріали, які б забезпечили роботу Вашого обладнання на найвищому рівні. У компанії TOTAL знають, що у цьому вузькоспеціалізованому секторі рядові продукти не підходять. Саме тому ми розробили мастильні матеріали, виготовлені за спеціальними вимогами замовника для покращення та захисту двигунів, від яких щодня залежить бізнес наших клієнтів.

TOTAL враховує всі ваші вимоги до мастильних матеріалів, пропонуючи олії, розроблені для спеціалізованого застосування у сільському господарстві:

Моторне мастило TRACTAGRI HDX SYN FE 10W-30 високоякісне, паливозберігаюче, виготовлене ​​за синтетичною технологією. Відмінні протизносні та антикорозійні властивості. Забезпечує дуже довгий період експлуатації за умови високих температур та навантажень без зниження міцності матеріалів.

Моторне мастило TRACTAGRI HDХ 15W-40 високоякісне, всесезонне. Висока термоокислювальна стабільність забезпечує надійне змащування деталей двигуна навіть у літній період. Висока стійкість до окислення дозволяє використовувати у двигунах останнього покоління із збільшеними інтервалами заміни.

Моторне мастило RUBIA TIR 8600 10W-40 високоякісний матеріал для дизельних двигунів, що виготовляється за унікальною синтетичною технологією TOTAL.

Моторне мастило RUBIA TIR 7400 15W-40 високоякісний матеріал для дизельних двигунів.

ТРАНСМІСІЙНІ МАСТИЛА.

Трансмісійне мастило DYNATRANS MPV широкої сфери застосування, призначено для більшості видів сільськогосподарської техніки та обладнання. Чудові низькотемпературні характеристики: при пробуксуванні захищає гальма від заїдання. Чудові високотемпературні характеристики: запобігання неплавному включенню або пробуксуванню зчеплення.

Трансмісійне мастило DYNATRANS MDL 80W-90 дозволяє скоротити кількість мастильних матеріалів, що використовуються в передачах. Дуже високий рівень властивостей EP, що забезпечують плавне перемикання передач, що змащуються, і їх довговічність.

Трансмісійне мастило AGRIMATIC HP специфічний продукт для автоматичних трансмісій та гідравлічних систем. Висока термічна стабільність за будь-яких умов роботи, навіть після тривалого інтенсивного використання. Стабільна робота навіть у присутності невеликої кількості води.

ГІДРАВЛІЧНІ МАСТИЛА.

Гідравлічне мастило HYDRAGRI 32, 46, 68 високоякісне для сільськогосподарської техніки. Дуже високий індекс вязкості. Відмінна зсувна стабільність. Відмінна термостабільність та стійкість до окислення. Дуже добрі протизносні властивості.

ЗМАЗКИ.

Мастило MULTIS COMPLEX EP 2 багатоцільове, високотемпературне з високою стійкістю до видавлювання та загусником на основі літієвого комплексу.

ОХОЛОДЖУЮЧІ РІДИНИ.

Охолоджуюча рідина GLACELF AUTO SUPRA антифриз із значно збільшеним інтервалом заміни на основі чистого моноетиленгліколю та органічних інгібіторів корозії. Інтервал заміни – 5 років (650 000 км. для вантажівок, 250 000 км. для легкових автомобілів). Зменшує знос блоку циліндрів та водяної помпи. Не містить силікатів, фосфатів, хроматів, нітритів або боратів.