Офіційний дистриб'ютор HIFI FILTER, Micronic Filter в Україні
hifi1filter@gmail.com    (057) 714-28-28   (099) 635-17-75   (098) 438-43-63   (093) 197-15-38

MANN-Filter німецька якість та надійність

Фільтри MANN+HUMMEL використовуються в автомобілях всіх класів, на сільськогосподарській техніці, будівельній техніці, компресорах, обігрівачах, системах вентиляції, для очищення води та в системах фільтрації стічних вод. Бренд давно і міцно перебуває серед глобальних лідерів індустрії очищення.

Відомо, що у Німеччині переважна більшість компаній та підприємств носить імена своїх засновників – так німці звикли відразу ж заявляти про серйозність своїх намірів робити якісний продукт, ризикуючи своєю репутацією. Не є винятком і фірма MANN+HUMMEL, яка увічнила прізвища двох ентузіастів своєї справи із маленького Людвігсбурга, що під Штутгартом. У важкий час Другої світової війни виробник поршнів зі Штутгарту MAHLE не справлявся з великою кількістю військових замовлень і прийняв рішення передати свій фільтраційний підрозділ двом текстильникам Манну і Хуммелю, яким вдалося не тільки зберегти цей бізнес, але й розвинутись у світового лідера галузі.

Партнери завзято взялися за справу, як, втім, і властиво німцям. Був зроблений акцент на наукові дослідження, які дозволяли досягати небаченої насамперед якості. Прорив настав наприкінці 40-х років, коли з конвеєра почали сходити перші екземпляри знаменитого «жука» Volkswagen Beetle. Саме тоді Манну та Хуммелю вдалося отримати контракт на виробництво конусних фетрових фільтрів для встановлення на «народний» автомобіль. Почалася історія успіху бренду.

Сьогодні концерн Mann+Hummel Filterwerk GmbH – це персонал чисельністю понад 22 000 осіб, що працює у понад 80 представництвах по всьому світу. Компанія продовжує дотримуватись довгострокової стратегії сталого екологобезпечного розвитку, яка й принесла нинішній успіх. Девіз компанії звучить так: "Відокремлюємо корисне від шкідливого". У Mann+Hummel пишаються, що їхні фільтри допомагають досягати глобальної мети – робити нашу планету чистішою.

Запрошуємо використовувати наш інтернет-магазин FILTER-UA.COM для оформлення онлайн-замовлення позицій із широкого асортименту фільтрів MANN та їх точних аналогів європейського виробництва.

Масляные фільтри MANN

Воздушные фільтри MANN

Топливные фільтри MANN

Гидравлические фільтри MANN