Офіційний дистриб'ютор HIFI FILTER, Micronic Filter в Україні
hifi1filter@gmail.com    (057) 714-28-28   (099) 635-17-75   (098) 438-43-63   (093) 197-15-38

CATERPILLAR фільтри

Машини Caterpillar розраховані на експлуатацію навіть у найскладніших умовах, де на робочих майданчиках багато пилу та інших забруднюючих речовин. Повітряні фільтри захищають компоненти системи та операторів, запобігаючи попаданню в обладнання найдрібніших частинок.

Cat Повітряні фільтри двигунів забезпечують максимальний захист найважливіших деталей двигунів та забезпечують оптимальну продуктивність.

Гідравлічні фільтри та фільтри для коробок передач Cat із підвищеною ефективністю для позашляхових машин є чудовим засобом для захисту різних компонентів. Вони забезпечують максимальну чистоту гідравлічної та трансмісійної олії, відповідають очікуваним змінам інтервалів заміни олії та надають кращий можливий захист машин. Через відмінності гідравлічної та трансмісійної систем дуже важливо використовувати правильні фільтри для кожної системи.

Масляні фільтри двигуна Caterpillar призначені для підвищення чистоти двигуна та моторної олії, відповідності очікуваним змінам інтервалів заміни олії та забезпечення кращих характеристик машини та захисту компонентів. Фільтри та експлуатаційні рідини Cat розроблені для спільної роботи у вигляді системи, яка оптимізує роботу обладнання Cat та скорочує час простою, що веде до збільшення прибутку.

Паливні фільтри Caterpillar спроектовані спеціально для вловлювання невеликих частинок, що завдають найбільшої шкоди паливним форсункам, насосам та іншим компонентам двигуна. Перегляньте результати випробувань, що демонструють наш найкращий захист форсунок.

Водовідділювачі для палива Cat® видаляють практично всю вільну воду та 90% водної емульсії, що запобігає утворенню корозії паливного бака, паливопроводу та інших компонентів системи. Водовідділювачі також забезпечують кращий захист важливих компонентів паливної системи, видаляючи великі частинки та продовжуючи термін служби паливних фільтрів та форсунок.